Довіра до лікаря — перший крок до ефективного лікування

На першій зустрічі з пацієнтом для мене важливо встановити контакт — адже тільки так пацієнт зможе мені довіритись та почуватися впевнено. У процесі лікування психологічний стан пацієнта відіграє дуже важливу роль. Я багато розмовляю з пацієнтами, збираю дані про виникнення та  розвиток хвороби, життєві обставини та генетичні захворювання, які могли б спричинити розвиток хвороби, оглядаю клієнта.  За результатами такого спілкування та огляду — призначаю ряд обстежень. Конкретні обстеження залежать від окремої хвороби, але є певний обов’язковий діагностичний набір:
  • Загальний аналіз крові
  • Біохімічний аналіз крові
  • Ультразвукове дослідження серця. Показує роботу серця та відхилення від норми у разі наявності патологій.
  • Коронарографія судин. Дозволяє оцінити стан судин та виявити патології.
  • Електрокардіограма. Існує 3 вида ЕКГ: класична ЕКГ, ЕКГ по Холтеру та стрес-ЕКГ. Холтер ЕКГ дозволяє виявити захворювання, які не проявляються в стані спокою — дані фіксуються протягом дня.  Під час стрес-ЕКГ фіксуються дані роботи серця під час фізичного навантаження (на біговій доріжці чи велотренажері)
Усі дослідження проводяться в Центрі кардіохірургії Київської обласної клінічної лікарні, який оснащений найсучаснішим технічним обладнанням. У центрі працює команда кардіохірургів, кардіоанестезіологів, перфузіологів, інтервенційних кардіологів, кардіологів та середнього медичного персоналу, які забезпечують якісну сучасну діагностику серцево-судинних захворювань та їх лікування.