За результатами дослідження я призначаю оптимальне лікування. У своїй роботі я керуюсь принципом “мінімальний ризик для пацієнта” та  використовую сучасні методи лікування. Перевагу надаю мініінвазивний хірургії. Вона дозволяє з мінімальним доступом та ризиком для пацієнта виконувати складні операції, особливо за умови протипоказань до стандартного оперативного втручання. Звичайно, все залежить від діагнозу та стану пацієнта, але можна виокремити такі основні види лікування:
Це операція, що перенаправляє кров навколо ділянки заблокованої або частково перекритої артерії у вашому серці, щоб поліпшити приплив крові до вашого серцевого м’яза. Процедура передбачає взяття здорової кровоносної судини з ноги, руки чи грудної клітини та підключення її в обхід закупорених артерій серця.
Стент – нанотехнологічна металева конструкція, яка виглядає, як маленька сітчаста трубочка. По спеціальним пристроям через 2-ох мм отвір в руці стент у згорнутому вигляді по артеріям доставляється до місця звуження. Після розправлення стента в артерії, він утворює новий просвіт, по якому вільно рухається кров з киснем.
Ставлю біологічні протези ‒ клапани органічного походження (свинячий клапан або бичачий перикард) та механічні протези ‒ зроблені з синтетичних матеріалів. Також використовую новітні технології: проводжу операцію TAVI (Транскатетерна імплантація аортального клапана) та мініінвазивні клапанні операції на серці.
ЕКС ‒ штучний водій ритму. Це невеликий електричний пристрій, що імплантується в області грудної клітини пацієнта. Його функція полягає в тому, щоб стимулювати і регулювати частоту серцевих скорочень.
Ендопротез (стент-графт) ‒ це трубка з металевим каркасом, що встановлюється в аневризму аорти без хірургічного втручання. Стент-графт використовується для зміцнення ослабленої судинної стінки, запобігаючи розриву аневризми. Такий спосіб лікування застосовується у разі неможливості хірургічного втручання.